UWOLNIJ MOC WYGRYWANIA
01.03 - 30.06.2022 r.


Zgłaszam się do programu

Deklaruję chęć przystąpienia do akcji promocyjnej „Uwolnij Moc Wygrywania”

Weź udział w programie


Wypełnij poniższy formularz
Zarejestruj zamówienie serwerów HPE z procesorami AMD EPYCTM serii 7003 dokonane u Autoryzowanych Dystrybutorów HPE.Formularz zgłoszeniowy

Deklaruję chęć przystąpienia do programu „Uwolnij moc wygrywania”Zgłaszam zamówienie:

Zamówienie 1

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej i realizacji jej postanowień zgodnie z jej regulaminem. Administratorem danych jest HPE. W razie jakichkolwiek zapytań związanych z ochroną danych osobowych w ramach tej akcji promocyjnej możliwy jest kontakt pod adresem daneosobowe@hpego.pl.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych oraz ich przeniesienia. Przysługuje Tobie także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest w Polsce Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

Więcej informacji dotyczących sposobu w jaki HPE wykorzystuje i chroni Twoje dane osobowe oraz zarządza nimi możesz znaleźć w oświadczeniu HPE o ochronie prywatności pod adresem: https://www.hpe.com/pl/en/legal/privacy.html.
 

© Copyright 2022 Hewlett Packard Enterprise Development LP    © PRO Duct BBF
Wszystkie użyte nazwy, znaki firmowe, graficzne i logotypy sa prawną własnością ich właścicieli.
Polityka cookie